Pokládka plovoucích podlah v Brně a Znojmě

 

Nehledě na to, zda hodláte položit laminátovou nebo dřevěnou podlahu, zda už znáte dekor, barvu, značku, nebo ne, můžete se na nás obrátit s vypracováním nezávazné nabídky. Poradíme Vám, v případě zájmu seženeme krytinu za nejvýhodnější cenu v Brně a bezchybně položíme.

Pokládáme tyto typy plovoucích podlah

  • Laminátová - vhodná do zatěžovaných prostor (předsíně apod.). Velmi vysoká mechanická odolnost, stálobarevnost, nelze renovovat broušením, je hlučnější než dřevěná, snadná údržba. Nižší cena.
  • Dřevěná (třívrstvá) - vhodná do méně zatěžovaných míst (obývací pokoje, ložnice,...). Při správné údržbě dlouhá životnost, navíc možné renovovat broušením. Výborné tepelné vlastnosti.
  • Dýhovaná - spojuje kladné vlastnosti dřevěných a laminátových podlah. Vysoká mechanická odolnost, výborné tepelné vlastnosti, tichá, jednoduchá údržba.
  • Korková - výborné tepelné, akustické, izolační vlastnosti. Lze renovovat broušením. Vhodné do místností se středním zatížením. Trvanlivost, elastičnost.


Zjistíme Vám nejnižší cenu

Jakmile si vyjasníme, jaký typ plovoucí podlahy s kterým dekorem si přejete, obvoláme všechny dodavatele v Brně a okolí a zjistíme, kde se daný typ podlahy dá pořídit za nejvýhodnějších podmínek.

Quick step Egger
Parador Esco