Rady a tipy pro Vás

 
Dřevěné podlahy
Pro zákazníky toužící žít v souladu s přírodním materiálem a vědomím jeho výhod je dřevo jasná volba. Vyšší cenu dřevěné podlahy vyváží dlouhá životnost a ta skutečnost, že dřevo stárne do krásy.
PVC a Vinylové podlahy
Oblíbenost vinylových podlah v poslední době strmě roste díky svým vlastnostem, jejich uplatnění se najde téměř kdekoliv, například v dětských, obývacích místnostech, ale i v koupelnách.
Laminátové podlahy
Laminátové podlahy představují oproti dřevěným podlahám levnější alternativu, nabízejí však velmi vysokou mechanickou odolnost, barevnou stálost a jednoduchou údržbu.
Korkové podlahy
Korkové podlahy volí zpravidla zákazníci, kteří docení jeho výjimečné vlastnosti. Podlahy jsou totiž antistatické, hypoalergení a chůze po nich je opravdu příjemná.
 
 
Bytové a zátěžové koberce
Koberce jsou oblíbenou podlahovou krytinou v bytech i v kancelářích, v prostorách s textilními podlahovinami má člověk příjemný pocit tepla a zároveň je možné ušetřit až 12% nákladů za topení.
Příprava podkladu
Rovný a pevný podklad je základ kvalitní podlahy s dlouhou životností. Pokud tomu tak není, lze zjednat nápravu různými technologickými postupy.