Renovace parket

 

Rozesmutňuje Vás pohled na ochozenou nebo poškozenou podlahu? Nechcete déle poslouchat skřípání a vrzání parket?

Poskytujeme kompletní servis renovace a broušení parket v Brně a celé ČR. Provádíme opravy a rekonstrukce parket Brno a dřevěných podlah v Brně a okolí Brna s více než dvacetiletou  zkušeností našich pracovníků. Vrzající, skřípající ochozené parkety, flekaté, poškrábané a jinak poškozené podlahy ze dřeva Vám zrestaurujeme v krásnou masivní chloubu Vašeho interiéru. Průběh a možnosti hloubkového broušení parket nejlépe posoudíme bezplatnou obhlídkou.

Ve většině případů lze k broušení parket přistoupit bez náročných příprav. Opravy před započetím renovace parket jsou nutné pouze pokud je porušena celistvost podlahy, nosné podkladové desky neplní řádně svůj účel, některé parkety potřebují vyměnit či přeložit apod. 

Kompletní ceník broušení parket Brno najdete v sekci ceník

Jak vypadá výsledek renovace parket? Projděte si galerii broušení parket Brno, které prošli renovací. Uděláte si představu o tom, jak lze proměnit starší podlahu v nový doplněk jakožto součást interiéru.  Požádejte o nezávaznou nabídku Máte svůj projekt? Rekonstruujete, opravujete a potřebujete si udělat představu o nákladech na renovaci parket? Využijte možnost požádat o nabídku on-line,stačí vyplnit kontaktní formulář

Požádejte o nezávaznou nabídku.